Twój styl w najlepszych rękach

Nasz team

/ 01

Dream Team

Kochamy to co robimy

W BarberFryz mamy młody i dynamiczny zespół, składający się z trzech utalentowanych fryzjerek oraz doświadczonego szefa. Nasz zespół jest pasjonatami swojej pracy i stale się rozwija, aby zapewnić naszym klientom najlepsze usługi. Nasi fryzjerzy mają na swoim koncie liczne szkolenia i certyfikaty, co pozwala im oferować usługi na najwyższym poziomie.

Wszyscy razem tworzymy przyjazną i profesjonalną atmosferę w BarberFryz, gdzie każdy klient czuje się wyjątkowo i zawsze jest zadowolony z efektu końcowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z naszych usług.

Fryzjerka Bożena

Bożena

Jest fryzjerką z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo kontaktowa. Uwielbia pracować z męskimi fryzurami oraz jest specjalistką w strzyżeniu najmłodszych klientów.

Fryzjerka Daria

Daria

To młoda i sympatyczna fryzjerka, która zawsze obiektywnie doradzi w wyborze fryzury. Uwielbia tworzyć oryginalne stylizacje. Jest kompetentna w swoim fachu.

Fryzjerka Kasia

Kasia

To młoda i ambitna fryzjerka, która zawsze jest gotowa na wyzwanie. Lubi eksperymentować z różnymi stylami. Jest pedantyczna, zwraca uwagę na detale i dopracowanie fryzury. W swojej pracy ceni kontakt i przebywanie z ludźmi.

Szef salonu Kamil

Kamil

Szef i doświadczony fryzjer z wieloletnią praktyką w branży. Jest mentorem dla młodych fryzjerów i zawsze chętny do dzielenia się swoją wiedzą. Kamil posiada liczne certyfikaty z zakresu stylizacji i modelowania włosów oraz brody.